​​​​​​​​​سوالات متداول لبفا

1 .لبفا چیست و به چه معناست؟
شرکت بازرگانی پاپیتال تات صاحب برند تجاری لبفا یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان اسکوتر مکانیکی و برقی در ایران است. کلمه‌ی لبفا به شیوه‌ی سرواژه سازی از بخش‌های ابتدایی سه کلمه ی انگلیسی ! Let's Be Fantastic به معنای بیایید فوق العاده باشیم! ساخته شد‌ه‌است. در صفحه‌ی داستان ما می توانید با اعضای تیم، تاریخچه‌ی تاسیس شرکت، چشم انداز و ماموریت لبفا بیشتر آشنا شوید.

2 .تنوع محصولات لبفا چه دسته بندی‌هایی می شود؟
برند لبفا برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان محصولات تفریحی-ورزشی تولید می‌کند. این محصولات شامل انواع اسکوتر مکانیکی، اسکوتر برقی ، اسکیت، اسکیت برد، اسکوتر برقی هوشمند، لوازم ایمنی، شارژر، باتری، کنترلر و موتور می‌شود.

3 .چطور به صورت تکی اسکوتر لبفا بخریم؟
برای سفارش محصولات لبفا به صورت تکی می‌توانید به فروشندگان محصولات لبفا در شهر و استان خود مراجعه کنید. آدرس این فروشندگان، با تماس با شماره ی دفتر مرکزی لبفا ۵3358 – ۰۲۱ و ۰۹۱۲۰۰۵۲۳۱۰ یا با ثبت درخواست در صفحه ی تماس با ما و با توجه به منطقه‌ی خرید، به شما داده می‌شود.
​​​​​​​
4 .چطور به صورت عمده از لبفا خرید کنیم؟
خرید عمده از لبفا با تخفیف‌ها و شرایط فوق العاده، به آسانی و با تماس با شماره‌ی دفتر مرکزی لبفا ۵3358– ۰۲۱ یا با ارتباط از طریق تماس، واتس اپ و تلگرام شماره‌ی موبایل شرکت ۰۹۱۲۰۰۵۲۳۱۰ صورت می‌گیرد.

5 .آیا برای محصولات لبفا خدمات پس از فروش وجود دارد؟
بله! اگر از خریداران محصولات لبفا هستید و می خواهید از خدمات پس از فروش لبفا برخوردار شوید، فقط کافی است که با ما تماس بگیرید. همکاران ما در دفتر مرکزی لبفا شما را از شرایط گارانتی محصول موردنظر آگاه خواهند ساخت.

6 .دفتر مرکزی و نمایندگی اصلی لبفا کجا قرار دارد؟
آدرس دفتر مرکزی: تهران، میدان رازی ، خیابان برادران جوادیان (قلمستان)، پلاک ۸۷، واحد ۵ آدرس فروشگاه مرکزی: تهران، میدان رازی، خیابان برادران جوادیان(قلمستان)، پلاک ۵۷، پاساژ امین مشتاق دیدارتان هستیم!

7 .محصولات لبفا در کجا تولید می‌شود؟
محصولات لبفا در کارخانه‌ی اصلی لبفا واقع در شهرک صنعتی گرمسار تولید می‌شوند.

8 .چطور می‌توانم به کاتالوگ محصولات لبفا دسترسی داشته باشم؟
کاتالوگ کامل محصولات لبفا را از صفحه‌ی مربوطه در سایت لبفا می‌توانید دانلود کنید.

9 .چطور می توانم لیست قیمت‌های تکی و عمده‌ی محصولات لبفا را ببینم؟
برای اطلاع از قیمت‌های تکی محصولات می‌توانید با فروشندگان محصولات لبفا در تماس باشید. (برای اطلاع از آدرس فروشندگان محصولات لبفا در نزدیکی محل زندگی خود با شماره ی تلفن یا موبایل دفتر لبفا تماس بگیرید.) برای اطلاع از قیمت‌های عمده می‌توانید با کارشناسان فروش لبفا از طریق شماره‌ی تماس ۵3358-۰۲۱ یا شماره ی موبایل ۰۹۱۲۰۰۵۲۲۱۰ در ارتباط باشید.

10 .چطور می توانم به اطلاعات کامل محصولات دسترسی داشته باشم و عکس اصلی محصولات و رنگ بندی آنها را ببینم؟
برای دیدن جدول مشخصات کامل، رنگ بندی و انواع مدل‌های محصولات لبفا می‌توانید به صفحات زیر از سایت لبفا مراجعه کنید:

اسکوتر مکانیکی لبفا
اسکوتر برقی لبفا
اسکوتر برقی هوشمند لبفا
اسکیت لبفا
اسکیت برد لبفا
ست ایمنی لبفا
باتری و شارژر
کنترلر و موتور
​​​​​​​


11 .چطور می‌توانم در مورد خرید محصولات مشاوره بگیرم؟

علاوه بر صفحه‌ی محصولات لبفا که شامل دسته بندی و اطلاعات کامل محصولات است، برای درخواست مشاوره می‌توانید به صفحه‌ی تماس با ما از سایت لبفا مراجعه کنید. علاوه بر آن مشاوره‌ی تلفنی یا اینترنتی از طریق تلفن و شماره موبایل دفتر لبفا نیز امکان پذیر است
سبد خرید